Lato już za pasem i wiele osób zaczyna panikować na widok opony, która w dalszym ciągu gości pod koszulką. Dodatkowo skóra pozbawiona słońca przez zimowe miesiące zrobiła się szara i matowa, a włosy straciły blask. Mogłoby się wydawać, że rozwiązaniem tych problemów jest wykupienie połowy apteki i spożywanie garści tabletek zamiast śniadania. Okazuje się, że wystarczy kupić suplement diety z agrestem indyjskim.

 

Agrest indyjski, to prawdziwa bomba witaminowa.

 

Agrest indyjski jest w Europie znany stosunkowo krótko, ale na dalekim wschodzie jego właściwości były wykorzystywane już od wieków. Okazuje się, że 100 gram amli pokrywa 600% dziennego zapotrzebowania na witaminę C, a kwas askorbinowy jest silnym przeciwutleniaczem. Agrest indyjski, czy też amla wykazuje właściwości przeciwnowotworowe, wspomagające układ krążenia i spowalniające procesy starzenia.

 

Korzystny wpływ agrestu amla na zdrowie.

 

Badania naukowe potwierdziły korzystny wpływ agrestu indyjskiego na zdrowie. Kolosalna dawka witaminy C wzmacnia układ krwionośny, podnosi odporność na infekcje bakteryjne i wirusowe oraz wykazuje silne właściwości przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Dodatkowo suplementacja agrestem indyjskim zapobiega anemii, działa moczopędnie i regenerująco na nerki i wątrobę.

 

Agrest indyjski wzmacnia włosy, skórę i paznokcie.

 

Popularność tabletek z ekstraktem z agrestu indyjskiego bardzo wzrosła, kiedy zostały wykazane jego właściwości stymulujące porost włosów. Jest polecany osobom zmagającym się z problemem wypadania włosów oraz łupieżu. Zostało udowodnione, że agrest indyjski stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu poprawia wygląd skóry i zmniejsza łamliwość paznokci. Osoby stosujące suplementy z amlą potwierdzają ich działanie.

Amla pomaga schudnąć zdrowo i uniknąć efektu jo-jo.

 

Chociaż zastosowanie agrestu indyjskiego jest bardzo szerokie, to najbardziej słynie z właściwości przyspieszających odchudzanie. Zawartość błonnika wzmaga uczucie sytości oraz przyspiesza przemianę materii, a witamina C działa osłonowo na układ pokarmowy. Ponadto amla reguluje poziom cukru we krwi zapobiegając napadom głodu oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega wchłanianiu tłuszczu z pożywienia.

Tabletki z ekstraktem z agrestu indyjskiego, to prawdziwy hit.

 

Agrest indyjski cieszy się popularnością ze względu na wszechstronne możliwości jego wykorzystania dla zdrowia i urody. Właściwości amli są również bardzo chętnie wykorzystywane przez producentów suplementów diety. Bardzo ważne, żeby przy zakupie jakichkolwiek tabletek zapoznać się z ich składem, to jest zorientować się, czy nie posiadają chemicznych dodatków. Dobrze również sprawdzić, czy producent jest godny zaufania. Jeśli te dwie rzeczy nie budzą wątpliwości, to tabletki na odchudzanie z ekstraktem z agrestu indyjskiego zdecydowanie wyjdą na zdrowie.