Pani Katarzyna Zamielska od lat marzyła o tym, żeby schudnąć, w końcu jej marzenia zostały zrealizowane gdy poznała metodę, która pomogła setkom osób. Chudli 12 razy szybciej bez ciężkich ćwiczeń i diet stosując tylko tą jedną metodę.

Najnowsza metoda pozwoliła w dwa tygodnie 6 – krotnie zmniejszyć wchłanianie tłuszczów z pożywienia o 98 % i przyspieszyć metabolizm. Jej zaletą jest nie tylko szybkość i skuteczność. Stosowanie jej nie wymaga szczególnej wiedzy i zrazem jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Wielokrotne testy kliniczne potwierdziły skuteczność i bezpieczeństwo najnowszego sposobu i odkryto również co dokładnie powoduje utratę wagi i  tak szybkie spalanie tkanki tłuszczowej.

Amerykańscy badacze poprzez łączenie wielu składników w testach odkryli wielopłaszczyznowe i ponadprzeciętne działanie. Natychmiastowo i automatycznie dostosowuje się do początkowej wagi konkretnej osoby. Odpowiedzialne za proces chudnięcia są rejony kory mózgowej, które zostają aktywowane co wpływa na poprawę metabolizmu. Blokują sygnały wysyłane do mózgu o potrzebie dostarczenia jedzenia i wysyłają informację o nasyceniu organizmu, dzięki temu apetyt zostaje zmniejszony. Dodatkowo dodają energii i wpływają na hormon szczęścia co w znacznej mierze poprawia nastój i samopoczucie. To połączenie sprawia, że odchudzanie staje się przyjemne, proste i efektywne.

Na te badania zwrócili uwagę również polscy, doświadczeni specjaliści. Wprowadzili tą metodę u swoich pacjentów i ze zdumieniem podziwiali ich postępy. Już po tygodniu stosowania odnotowali spadek wagi od 6,5 kg do 8,7 kg oraz redukcję złego cholesterolu o aż 43 %.

Jedną z pacjentek była Pani Kasia :

” Ta metoda dała mi drugie życie, przez wiele lat stosowałam diety polecane przez dietetyków i specjalistów. Zamiast schudnąć zniszczyłam swój metabolizm i układ hormonalny. Dziś nie mam już problemów ze zdrowiem, a efekty przerosły moje oczekiwania. Już nigdy więcej nie chcę być gruba, chcę cieszyć się życiem i bez wstydu pokazywać się w bikini na plaży”

CO DOKŁADNIE POWODUJE TAK WSPANIAŁE EFEKTY? POŁĄCZENIE NATURALNYCH SKŁADNIKÓW:

Aronia: ma silne właściwości oczyszczające, wykazuje działanie odtruwające organizm z metali ciężkich

Goji berry: pozostawia uczucie sytości na dłużej co powoduje zmniejszenie dostarczania dodatkowych kalorii w ciągu dnia

Acai berry: reguluje poziom cukru, przyspiesza funkcjonowanie organizmu

Chilli: kapsaicyna zawarta w chilli zamienia niekorzystny biały tłuszcz na brązowy, co umożliwia jego całkowite usunięcie

Taki skład pozwala na 300% szybsze i 8 razy zdrowsze usunięcie kilogramów bez nieprzyjemnych skutków ubocznych. W odróżnieniu od innych tego typu preparatów Slimberry wyróżnia się niesamowitą skutecznością, wchłanialność składników aktywnych wzrasta o 200 % w porównaniu z innymi tabletkami co stawia go w czołówce najskuteczniejszych preparatów odchudzających. Składniki są dostarczane natychmiast więc działanie poczujesz od razu.

Amerykanie szybko zainteresowali się kuracją Slimberry, ponieważ na pierwszym miejscu stawiają szybkość działania i natychmiastowe pozbycie się kilogramów. Dzięki wielokrotnym, rygorystycznym badaniom zyskał zaufanie i świetne opinie wśród wielu specjalistów. Nagrody i wyróżnienia zbiera bez przerwy, wiele światowych gwiazd poddało się właśnie tej kuracji.

O metodzie Slimberry można również poczytać w gazetach! Nikogo to nie dziwi, jest to najlepszy sposób na pozbycie się nadwagi w krótkim czasie

Link do sklepu w j. polskim