Miód i cynamon na odchudzanie to ostatnio gorący temat. Na rozmaitych forach można przeczytać sporo wpisów o skuteczności tego połączenia na odchudzanie. Jak to działa? Składniki aktywne zawarte w miodzie i cynamonie działają cuda na spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Relacje kobiet są nieprawdopodobne, bo niektóre z nich twierdzą, że chudną do 2 kilogramów tygodniowo!

 

Sama poszukuję skutecznej metody na odchudzanie.

 

Właśnie z tego powodu wertuję internety dniami i nocami. Wiadomo, wypadałoby też ruszyć dupsko, ale komu się chce… Już myślałam, że nic nowego nie znajdę, aż wreszcie pojawiło się światełko w tunelu. Podobno można schudnąć bez większego wysiłku jedynie jedząc miód z cynamonem.

 

Badania naukowe potwierdzające skuteczność mieszanki…

 

…jeszcze nie zostały przeprowadzone. Co innego jeśli chodzi o analizę składu każdego z osobna. Ich właściwości prozdrowotne zostały udowodnione już dawno, natomiast fanki odchudzania połączeniem miodu i cynamonu potwierdzają jego skuteczność.

 

Jak schudnąć na wiosnę?

 

To pytanie zadaję sobie niezmiennie, rok w rok. Ubrana na cebulkę zimową porą nie przejmuję się za bardzo swoją figurą ani wałeczkami ukrytymi pod wieloma warstwami ciepłej odzieży. Jednak kiedy topnieje pierwszy śnieg, a słońce nieśmiało zaczyna wyglądać zza chmur mam ochotę rzucić się w czeluście jeziora razem z Marzanną.

 

Ptaszki ćwierkają, że to właśnie miód i cynamon odchudza!

 

W związku z powyższym dzisiaj udam się do pszczelarza, żeby sprzedał mi słoiczek ekologicznego miodu. Następnie w sklepie ze zdrową żywnością nabędę BIO cynamon prosto z Cejlonu i do dzieła!

 

Jak przygotować mieszankę na całe zło?

 

Wiadomo na pewno, że naturalny miód się zbryla. Jeśli to nastąpiło należy podgrzewać słoik w ciepłej wodzie. Bardzo ważne, żeby nie doprowadzić do wrzenia, bo już w 60 stopniach traci wszystkie dobroczynne właściwości. Po odpowiednim przygotowaniu składników łączymy je w proporcji: 4 łyżeczki cynamonu na szklankę miodu.

 

Wrócę i zdam relację jak podziałało.

Owszem, właśnie zostałam oficjalnie królikiem doświadczalnym. Wakacje za pasem, więc nie ma chwili do stracenia! W końcu każda z nas chce świetnie wyglądać w bikini. Jeśli to rzeczywiście podziała, to chyba nareszcie zostało odkryte panaceum na kobiece bolączki.

Więcej na ten temat.